Richard Vrablec


Richard Vrablec

Počas jeho pôsobenia v Slovane absolvoval civilnú službu a začal  písať do slovenských médií a Slovenského rozhlasu. Doposiaľ publikoval vyše 300 článkov, fejtónov, glos, úvah, komentárov a ostatných žurnalistických žánrov. Dostával sa do povedomia kolegov novinárov. 

Za jedno z najkrajších období života považuje 5 - ročné pôsobenie v týždenníku Slovenka. Funkcia manažéra mu nesmierne pasovala. 

V tomto období mal možnosť organizovať akcie, ktoré si sám s tímom vymyslel, a mali neuveriteľný úspech - Kráľ starých mládencov, Otec roka, Supersvokra, Najsympatickejší fašiangový pár, Motoruleta a taktiež veľa čitateľských sútaží o rodinné domy, autá, zlato atď. 
 A tu niekde začali Richardove  moderátorské prvotiny. To bolo niečo, postaviť sa na pódium a rozdávať radosť, radosť, ktorá zahojí veľa starostí a prispeje k pohode. To je fascinujúce!

V roku 1995, 20. apríla o 16.00 sa prvýkrát osobne stretol s Karlom Gottom. Tento dátum bol jeden z prelomových dátumov v jeho živote. Padli si do oka, a niekoľkokrát bol na návšteve aj v redakcii.
Jedného dňa dostal Richard ponuku pracovať v agentúre Františka Janečka a Karla Gotta. A tak začal organizovať všetky projekty v Slovenskej republike na ktorých sa spolupodieľal Karel Gott (koncert Svet lásku má Gott, Habera, Dvorský., koncert Karel Gott a Lucie Bíla., koncert Karel Gott a Eva Urbanová. Za najväčší úspech považuje výstavu obrazov Karel Gott - Obrazy v Bratislave).

Často mu prichádzali ponuky od rôznych renomovaných spoločností na zabezpečenie podujatí rôzneho typu a moderovanie. V súčasnosti sníva svoj sen o osobnej samostatnosti moderátora, baviča. V živote  stretol veľmi veľa dobrých ľudí, ktorí mu pomohli. Niekedy to až sám nechápe. Zaujímavé bolo, že ak mu niekto pomohol, chcel  sa mu odvďačiť, jeho slová však zneli: Pomôž aj ty, ak môžeš... Prikývol a dodal: Samozrejme! Teda ak Vám budem vedieť pomôcť, rád tak urobím, pretože i keď mám iba 45 rokov viem, že veta Čím viac rozdáš, tým viac dostaneš je pravdou.


V PRÍPADE ZÁUJMU O MODEROVANIE NÁS KONTAKTUJTE TU


© 2021 Rebel Art | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!